Apartamentai


Atskiroje viešbučio dalyje įrengti apartamentai yra dviejų lygmenų. Miegamasis lygmuo su ąžuoline lova, atskiru televizoriumi ir telefonu yra antrajame kambario aukšte, todėl gyvenamasis lygmuo yra ypatingai erdvus ir patogus. Čia rasite natūralios odos minkštą dalį, kuri panorėjus gali būti panaudota, kaip papildoma dvigulė lova, žurnalinį – kavos ir darbo stalą. Vienoje iš gyvenamojo lygmens erdvių įrengta mini virtuvėlė – baras su kavinuku. 

Tai vienas prabangiausių viešbučio „Sfinksas“ kambarių: ąžuolo bei natūralios odos baldai su atskirų erdvių spalviniais apšvietimo dekorais sukuria ištaigingą atmosferą. Tai tinkamas pasirinkimas, mėgstantiems pailsėti stilingoje prabangoje su šeima ar draugais, ar tiesiog maloniai nustebinti ypatingu dėmesiu mylimą žmogų.

Į kambario kainą įskaičiuota:

    - Apgyvendinimas apartamentuose su hidromasažine vonia, būtiniausiomis vonios higienos priemonėmis, chalatais ir WC, spalvota palydovine televizija, oro kondicionavimu, telefonu su tarptautine ir miesto linija;
    - Pusryčiai viešbučio restorane/ pageidaujant svečiui apatamentuose;
    - Bevielio interneto prieiga;
    - Automobilių saugojimo aikštelė;
    - Aptarnavimo išlaidos;
    - Mokesčiai valstybei.

Vaikai iki 6 metų gali nakvoti mūsų viešbutyje nemokamai tėvų kambaryje. Jei reikės, atnešime ir papildomą lovą, tik praneškite apie tai mums iš anksto.


 ap ap ap
Viešbutis Kaune. Sfinksas.

Rezervacija

 

Virtualus Turas

Viešbučio SFINKSAS FacebookViešbučio SFINKSAS Facebook
Palaukite, puslapis siunčiamas...