Liukso kambariai


Liukso klasės kambariai yra apstatyti prabangiais baldais. Čia jūs rasite viską, kas reikalinga prabangiam poilsiui. Kambariai suskirstyti į dvi erdves: miegamąją ir laisvalaikio.

Miegamojoje erdvėje Jums garantuojame ramų poilsį ir miegą vadinamoje „karališko dydžio“ (king size) lovoje su antialergine patalyne. Laisvalaikio erdvėje natūralios odos baldai leis patogiai jaustis Jums ir Jūsų svečiams bei maloniai leisti laiką prie kavos stalelio. Norintiems aptarti dalykinius reikalus, kambaryje yra rašomieji stalai su tinkamu darbui apšvietimu. Galime pasiūlyti kambarių ir su spalviniais apšvietimo dekorais.

Liuksuose įrengti erdvūs vonios kambariai su hidromasažinėmis voniomis arba dušais, taigi kiekvienas svečias gali pasirinkti Jam tinkamiausią variantą. Visuose kambariuose Jūs rasite būtiniausių vonios higienos priemonių rinkinį ir plaukų džiovintuvą, o minkšti balti chalatai suteiks jaukumo ir Jums, ir aplinkai. Jei pageidaujate ilsėtis kambaryje ir mėgautis ramybe - pusryčiai, pietūs ar vakarienė bus pristatyti tiesiai Jums į kambarį.
Tai idealiausias pasirinkimas mėgstantiems originalumą suderintą su prabanga.


Į kainą įeina šios paslaugos:

    - Jacuzzi vonia ir WC, kabelinė televizija, oro kondicionavimas;
    - Pusryčiai;
    - Bevielio interneto prieiga;
    - Automobilių stovėjimo aikštelė.

Vienam vaikui iki 6 metų viešnagė nemokama, jei naudojamos kambaryje esamos lovos. Yra galimybė pristatyti papildomą lovą už 15 eur.


liuksas liukso
Viešbutis Kaune. Sfinksas.
 Viešbučio SFINKSAS Facebook
Palaukite, puslapis siunčiamas...